Realizacje - projekty wnętrz

Projekty wnętrz są różne, tak jak różne są osoby, dla których je tworzę. Niektóre są zabawą konwencją i kolorem, inne powstają w pochwale dla eleganckiej klasyki, w inspiracji naturą lub jako efekt poszukiwania subtelnej, kojącej zmysły kompozycji barw, faktur i kształtów. Łączy je jedno – w pełni odpowiadają oczekiwaniom ich mieszkańców co do układu funkcjonalnego, walorów estetycznych oraz doboru wyposażenia i elementów dekoracyjnych.

Każdy styl w projektowaniu wnętrz ma swoje charakterystyczne cechy, które sprawiają, że urządzone w myśl jego zasad pomieszczenie nabiera pewnej harmonijnej spójności oraz określonej atmosfery. Są osoby, które lubią eksperymentalne łączenie różnych elementów i takie, które zdecydowanie opowiadają się za urządzeniem wnętrza w jednym, konkretnym stylu. Każde z tych podejść jest dobre – dzięki temu, że się różnimy, możemy żyć w bardzo ciekawym i zachwycającym różnorodnością świecie.

W moich projektach wnętrz dominuje prostota, nowoczesny styl, funkcjonalne aranżowanie przestrzeni i przede wszystkim odważne podejście do kolorów i dodatków. Zachęcam do obejrzenia wybranych projektów i znalezienia inspiracji dla wnętrza, które wspólnie dla Ciebie stworzymy.