Apartament Marble Luxury Essence

Miasto: Warszawa Gocław
Kategoria: luksusowy apartament
na wynajem

Ten apartament został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagającym kliencie, który oczekuje od wnętrz nie tylko funkcjonalności i ergonomii, ale przede wszystkim atmosfery emanującej luksusem, dobrym stylem i wyrafinowaniem. W jaki sposób osiągnąć ten efekt? Kluczowe są wysokiej jakości materiały (np. naturalne drewno, welur, marmur, złoto), które w połączeniu z subtelną kolorystyką, stworzą spójny i elegancki wygląd.

Marmur i złoto – elegancki duet pełen klasy

Marmur od wieków kojarzony jest z bogactwem, a złoto stanowi metaforyczny i dosłowny symbol prestiżu i władzy. Z tego względu tak chętnie wykorzystywane są we wnętrzach premium. Unikalne smugi i użylenie marmuru sprawiają, że wnętrze wykończone tym materiałem jest niepowtarzalne, a przy tym zyskuje ponadczasowy styl. Złoto jako dodatek dodaje blasku i ciepła, a jego obecność w przestrzeni mieszkalnej podnosi od razu jej status. Faktura marmuru w tym apartamencie pojawia się zarówno w otwartej kuchni, jak też w łazience. Złote detale, takie jak efektowna, minimalistyczna lampa, stolik ze szklanym blatem, armatura łazienkowa czy uchwyty, pojawiają się we wszystkich pomieszczeniach.

Wypoczynek w stylu premium

Apartament premium na wynajem (przeczytaj więcej o projektowaniu i aranżacji luksusowych apartamentów) musi być zaprojektowany zarówno do komfortowego życia, jak i estetycznego ukojenia. Jego aranżacja musi być dopracowania w każdym szczególe – zarówno w doborze kolorów, jak też mebli, detali dekoracyjnych czy oświetlenia. Zaproponowałam neutralną paletę barw z akcentami przyjemnego w odbiorze, miodowego koloru, który doskonale komponuje się ze złotymi detalami. Aranżacja łączy delikatne linie z akcentami, które mają podkreślać ciepło i przytulność. Klasyczny, jasny parkiet w jodełkę stanowi doskonałą bazę dla beżowego dywanu i zachęcającej do wypoczynku sofy obitej welurem. Wszystko jest harmonijnie uzupełnione przez minimalistyczne dekoracje i stonowane regały, które eksponują eleganckie przedmioty dekoracyjne i książki, co nadaje przestrzeni osobistego charakteru. Obrazy w złotych ramach wnoszą sztukę do codziennej przestrzeni, a duże okna zapewniają obfitość naturalnego światła.