O Ali

Dobry architekt wnętrz powinien umieć słuchać jak psycholog, komunikować się sprawnie jak handlowiec, mieć precyzję chirurga, zmysł techniczny inżyniera, otwarty umysł naukowca, spostrzegawczość trendwatchera i kreatywność artysty. Taki zestaw cech pozwala mu tworzyć projekty idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb konkretnego inwestora, a nie uszczęśliwiać wszystkich na siłę tą samą wizją. Pozwala planować przestrzeń w sposób funkcjonalny i zgodny z dobowym rytmem życia domowników. Pilnować wszystkich terminów i dyscyplinować ekipy remontowe, tak by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Z jakim architektem wnętrz Ty chcesz pracować przy aranżacji swojego domu lub apartamentu?

Alina Badora Pracownia Architektury Wnętrz Warszawa

Moja dewiza to:

Optymistyczny design dla optymistycznych klientów

W projektach wnętrz, które przygotowuję dla klientów, dominuje prostota, nowoczesny styl i funkcjonalne aranżowanie powierzchni. Jako architekt wnętrz zawsze zachęcam do odważnego podejścia do kolorów i dodatków. To one właśnie kreują atmosferę wnętrza. Pozwalają wydobyć z niego to coś co sprawia, że czujemy się w nich dobrze.

Lubię ludzi, lubię zmiany i lubię to, co robię. Mam w sobie wiele entuzjazmu i energii, którymi z chęcią dzielę się z moimi klientami. Jeśli tego wymaga projekt, gotowa jestem zarówno burzyć, jak i budować, modernizować lub wymyślać zupełnie na nowo. Staram się inspirować do aranżowania swoich domów sposób zgodny z własną osobowością. Zachęcam, by być wiernym sobie i mieć w sobie odwagę by tworzyć dom w sposób, który podoba się nam samym, a nie sąsiadom czy znajomym.

Projektowaniem wnętrz zajmuję się już kilkanaście lat. W tym czasie wspólnie z moimi klientami wykonaliśmy wiele wspaniałych projektów wnętrz. Z wieloma z nich – mimo zakończenia zlecenia – ciągle pozostaję w przyjaźni.

Co poza tym? Ukończyłam studia na Wydziale Architektury na Politechnice Krakowskiej oraz Uniwersytetu Technicznego w Dreźnie. Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów Projektowania Wnętrz i Wzornictwa na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Chętnie dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniami i inspiracjami w porannym cyklu “Pytanie na śniadanie” w telewizyjnej “dwójce”.

Spotkajmy się przy kawie i porozmawiajmy o aranżacji Twojego domu.

Pozdrawiam
Alina Badora