Kontakt

Alina Badora – architekt wnętrz

Pracownia architektury wnętrz Warszawa (biuro):

ul. Żegańska 18 lok. 103
04-713 Warszawa Wawer

Dane rejestrowe:

Rodena sp. z o.o.
ul. Brzoskwiniowa 28
04-782 Warszawa

Skorzystaj z usług nowoczesnego biura projektowego

Szukasz wsparcia w zakresie aranżacji wnętrz? Chcesz urządzić swój dom z klasą, a jednocześnie bardzo funkcjonalnie – tak, by zapewniało komfort i zachwycało swoim designem? Tak byś wracał do niego z przyjemnością mając przekonanie, że jest Twoją prawdziwą przystanią życiową i twierdzą?

Jestem do Twojej dyspozycji – moje biuro projektowe w Warszawie oferuje kompleksowe usługi projektowania i aranżacji wnętrz (zarówno prywatnych, jak i komercyjnych). Tworzę projekty wnętrz domów jednorodzinnych, mieszkań, apartamentów, loftów, biur oraz innych przestrzeni prywatnych i publicznych. Oferuję nadzór nad realizacją inwestycji, a także usługi wykończenia “pod klucz”.

 

Pracownia projektowa Warszawa Wawer

Studio projektowe zlokalizowane jest w Warszawie w dzielnicy Wawer. Z powodzeniem jednak od lat współpracuję z Klientami nie tylko z warszawskich dzielnic, takich jak Warszawa Wawer, Wesoła, Rembertów, Praga Południe, Mokotów, Śródmieście, Miedzeszyn, Stara Miłosna, Falenica, Międzylesie, ale też z inwestorami z innych części Warszawy oraz z całej Polski i z zagranicy (m.in. z Norwegii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych). Możemy spotykać się w Warszawie, a także efektywnie pracować wspólnie nad realizacją inwestycji wykorzystując dostępne narzędzia do komunikacji on-line (m.in. komunikatory internetowe czy programy do telekonferencji). Projektowanie i aranżacja wnętrz na odległość to wygodna forma współpracy, w której pozostajemy w bieżącym kontakcie telefonicznym i mailowym. Firmy projektowe z powodzeniem korzystają z takiej formy komunikacji, zapewniając bieżące wsparcie swoim inwestorom.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat projektowania i aranżacji wnętrz w Warszawie
lub innym miejscu w Polsce lub za granicą?

Reprezentujesz markę wnętrzarską i chciałbyś porozmawiać na temat realizacji wspólnego projektu,
dotyczącego np. aranżacji stoiska targowego, akcji reklamowej, stylizacji wnętrz na potrzeby sesji produktowych?

Jesteś deweloperem lub inwestorem instytucjonalnym i poszukujesz architekta wnętrz na etapie przygotowania do inwestycji,
do wsparcia procesu koncepcyjnego
?

Zadzwoń

…w dogodnej dla Ciebie porze

+48 691 665 621

Napisz

…określ krótko swoje potrzeby

alina@alinabadora.pl

Wypełnij formularz

zostaw numer telefonu i / lub mail

Odpowiem w 48 h

Skorzystaj z formularza

    Zapoznałem się z Polityką Prywatności serwisu i ją akceptuję.

    * Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Twoje dane osobowe przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką ochrony danych osobowych. Przysługuje Ci szereg praw w tym prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Uzupełniając formularz kontaktu oraz akceptując wysłanie zapytania świadomie i dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), https://giodo.gov.pl/pl/569/9276 oraz polskim przepisami w zakresie ochrony danych osobowych.