Prace wykończeniowe

Wykończenie domów i mieszkań pod klucz

Gwarancją dobrze wykonanego projektu wnętrz jest jego właściwa realizacja przez profesjonalne firmy wykonawcze i sprawdzonych dostawców. Prace wykończeniowe są z reguły czasochłonne i mocno angażujące. Trzeba pilnować terminów, odbyć wiele, często stresujących rozmów z wykonawcami, negocjować z dostawcami i ciągle sprawdzać jakość tego, co już zostało zrobione.

Możesz samodzielnie wybrać wykonawców oraz nadzorować, jak postępują kompleksowe wykończenia. Jeśli natomiast nie chcesz samodzielnie podejmować się wyzwania koordynacji działania ekipy remontowej, nie masz na to czasu, wystarczającej wiedzy fachowej lub po prostu marzysz o tym, by ze spokojem i bez zbędnych nerwów wprowadzić się do w pełni wykończonego i urządzonego zgodnie z projektem mieszkania, możesz zdecydować się na zlecenie nadzoru i koordynacji projektu naszym architektom. Wówczas my przejmujemy na siebie wykończenie pod klucz i nadzór w uzgodnionym zakresie. Tobie pozostawiamy komfort pojawiania się na miejscu budowy i cieszenia się z obserwacji postępów prac.

Prace wykończeniowe, Warszawa i okolice

Zakres i sposób sprawowanej przez nas opieki nad tym, jak postępują prace wykończeniowe, jest ustalany każdorazowo indywidualnie, tak samo jak i ich cena. Najbardziej wygodnym dla Ciebie rozwiązaniem jest zlecenie wykończenia wnętrza pod klucz. Wówczas zajmujemy się kompleksowym wykończeniem czyli wszystkim, co jest niezbędne, by powstało Twoje wymarzone wnętrze w jakości i standardzie, jakiego oczekujesz. Możesz także zdecydować się na zlecenie nam nadzoru częściowego, w ramach którego zajmiemy się na przykład:

  • wybraniem odpowiednich dostawców i wykonawców, w tym elektryków, hydraulików, kafelkarzy, parkieciarzy, szklarzy, stolarzy i innych niezbędnych fachowców,
  • ustaleniem i pilnowaniem harmonogramu prac wykończeniowych,
  • pilnowaniem, by wybrane ekipy realizowały swoje zadania w odpowiednim standardzie, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i bezpieczeństwa,
  • odbywaniem systematycznych wizyty w miejscu inwestycji i kontrolowanie zgodności prac z projektem wykonawczym,
  • zamawianiem materiałów wykończeniowych i dbaniem o to, by dotarły na miejsce budowy w odpowiednim czasie,
  • sprawowaniem opieki formalno-prawnej nad realizacją inwestycji.

Projekty wymagające pozwolenia na budowę uzgadniane są indywidualnie i w ramach odrębnego zlecenia.

Wykończenia pod klucz prowadzone przez moje biuro projektowe to gwarancja fachowości, terminowości i jakości.

Alina Badora - nadzór nad pracami wykonawczymi