Oferta dla klientów korporacyjnych

Oferuję usługi projektowania wnętrz zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Posiadam doświadczenie w realizacji kompleksowych inwestycji wraz z nadzorem inwestorskim, na zlecenie krajowych i zagranicznych funduszy inwestycyjnych oraz grup deweloperskich. W moim portfolio znajdują się m.in. takie inwestycje, jak:

Znając doskonale specyfikę współpracy z klientami korporacyjnymi, takimi jak fundusze inwestycyjne i deweloperzy, jestem w stanie zaoferować usługi projektowania architektury wnętrz, uwzględniające najnowsze, światowe trendy aranżacyjne. Gwarantuję zachowanie najwyższych walorów estetycznych i funkcjonalnych, zapewniających długotrwałe, satysfakcjonujące użytkowanie lokalu. W zależności od indywidualnych oczekiwań i potrzeb, oferuję usługi zarówno na etapie projektowym, jak też realizacji projektu pod klucz.

Proponuję m.in.:

  • kompleksowe realizacje inwestycji pod klucz w przestrzeniach komercyjnych,
  • projektowanie wnętrz przestrzeni biurowej, gabinetów, sal konferencyjnych itp. w biurowcach,
  • projektowanie, aranżację i stylizację stref wspólnych, recepcji, ciągów komunikacyjnych, klatek schodowych, korytarzy i innych lokali użytkowych w budynkach deweloperskich, prywatnych domach studenckich i apartamentowcach,
  • projektowanie wraz z nadzorem mieszkań pokazowych w budynkach deweloperskich,
  • przygotowywanie wizualizacji, prezentujących układ funkcjonalny mieszkań na potrzeby deweloperów oferujących lokale w budynkach wielorodzinnych.

Zapraszam do kontaktu i współpracy