PR, reklama, konferencje

Jestem otwarta na współpracę przy realizacji różnych projektów promocyjno-reklamowych i edukacyjnych, których koncepcja i tematyka jest zgodna z moimi doświadczeniami oraz profilem zawodowym.

 

Jeśli jesteś organizatorem konferencji i szkoleń…

…zachęcam do kontaktu i przesłania informacji dotyczących tematyki wydarzenia, terminu, proponowanego udziału oraz rodzaju odbiorców, jakich ma ono zgromadzić. Moje dotychczasowe doświadczenia w zakresie wystąpień publicznych, zarówno przed audytorium na żywo podczas konferencji typu Forum Designu czy 4 Design Days, w trakcie webinarów online oraz wystąpień w telewizyjnych programach typu “Pytanie na śniadanie” sprawiają, że swobodnie czuję się zarówno jako uczestnik dyskusji panelowych, ekspert czy prelegent prowadzący warsztat dotyczący określonego zagadnienia z obszaru designu.

Zobacz więcej na temat konferencji, wykładów i webinarów>>

 

Jeśli jesteś partnerem biznesowym (agencją PR, producentem działającym w branży wyposażenia wnętrz itp.)…

…skontaktuj się ze mną i podaj szczegóły akcji, jaką chciałbyś zrealizować. Wspólnie ustalimy zasady oraz przedyskutujemy obszar współpracy. Możemy porozmawiać zarówno o projektach o typowo promocyjnym charakterze, jak też kampaniach związanych z lokowaniem produktu czy też projektach niestandardowych.

Zapraszam do współpracy