21
cze

Konferencje, prelekcje, webinary

Konferencje, prelekcje, webinary

Albert Einstein powiedział kiedyś:

“Ważne jest, by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.”

Pomimo kilkunastu lat doświadczenia w zawodzie, ciągle mam w sobie głód nowej wiedzy. Trendy się zmieniają, zmieniamy się my i świat wokół nas. By nie stać w miejscu, warto z uwagą rozglądać się dookoła oraz z otwartym umysłem sięgać po nowe koncepcje i pomysły. Warto też dzielić się z innymi swoją wiedzą, dyskutować, wymieniać poglądy – dzięki temu rozwijamy swój warsztat i idziemy w kierunku rozwoju, a nie stagnacji. To między innymi z tego powodu od lat z przyjemnością biorę udział w różnego typu wydarzeniach, które pozwalają na twórczą wymianę myśli w zakresie designu, aranżacji wnętrz, trendów architektonicznych i wnętrzarskich. Podczas paneli dyskusyjnych, warsztatów i webinarów chętnie opowiadam o swoich doświadczeniach i dzielę się wiedzą, sama też czerpiąc wiele inspiracji dla siebie.

Konferencje, szkolenia, webinary

Jeśli jesteś młodym adeptem dekoracji, aranżacji, projektowania i stylizacji wnętrz bądź po prostu interesujesz się taką tematyką, zachęcam do udziału w wydarzeniach, które organizowane są z myślą o szeroko pojętym designie. To doskonała okazja do tego, by złapać nową perspektywę, nauczyć się czegoś nowego lub skonfrontować swoje kompetencje zawodowe z wymaganiami współczesnego rynku.

Informacje na temat terminów, w jakich odbywają się konferencje, webinary i inne wydarzenia, podczas których występuję jako panelistka lub prelegent, znajdziesz na moim kanale na Facebooku.

W ostatnim czasie były to m.in. następujące wydarzenia:

  • maj 2021 r. – webinary w ramach akcji “Tydzień dla Domu”, organizowanej przez Polskie Centrum Architektury Wnętrz, wspólnie z portalem Homebook, Extradom, Miejskie Ziele oraz Akademią Stagingu (zobacz nagrania z webinarów: “Styl, kolor i ja” oraz “Jak optycznie powiększyć niewielkie mieszkanie?”
  • kwiecień 2020 r. – webinary “Pomagamy urządzać”
  • luty 2020 r. – udział w panelu dyskusyjnym “Projekt kuchnia” podczas 4 Design Days w Katowicach
  • grudzień 2019 r. – udział w panelu dyskusyjnym “Dom, który zbliża mieszkańców” podczas Forum Designu w Warszawie
  • listopad 2019 r. – prezentacja “Prestiżowe apartamenty na wynajem przy Złotej 44. Jak współpracować z klientem korporacyjnym na przykładzie realizacji No.44” podczas Archiday spotkanie na śniadanie w Katowicach
  • październik 2019 r. – prezentacja “Prestiżowe apartamenty na wynajem przy Złotej 44. Jak współpracować z klientem korporacyjnym na przykładzie realizacji No.44” podczas Archiday czyli cyklu warsztatów i wykładów organizowanych w trakcie Targów Wnętrz Warsaw Home w Nadarzynie
  • wrzesień 2019 r. – wykład dla Ikea w ramach Akademii Kreowania Przestrzeni