Gala Collezione - wspólna akcja #AlaToOgarnie

Zabawa we wnętrzarskie metamorfozy i aranżacyjne inspiracje – to była istota akcji Akcja #AlaToOgarnie, do udziału w której zapraszałam w kwietniu 2020 roku wraz z Gala Collezione czyli polską marką mebli wypoczynkowych.

Akcja trwała od 8 do 30 kwietnia 2020 r. W trakcie jej trwania wraz z Gala Collezione udzielaliśmy bezpłatnych porad dotyczących tego, jakie zmiany wprowadzić w pokoju dziennym, by odświeżyć jego aranżację lub jak urządzić go na nowo zgodnie z zasadami konkretnego stylu.

Salon to miejsce, które stanowi centrum domowego życia i w którym w ciągu dnia domownicy spędzają najwięcej czasu. Powinien być zaaranżowany w taki sposób, by wpływał pozytywnie na nastrój przebywających w nim osób oraz pozwalał na przyjemne odprężenie po pracy czy nauce. Nie każdy jednak potrafi dobrać wszystkie elementy tak, by wszystko do siebie pasowało.

Zainteresowanie było ogromne. Zgłosiło się kilkadziesiąt osób poszukujących wskazówek, jak mieszkać piękniej i bardziej funkcjonalnie. Podczas trzech tygodni trwania akcji przygotowaliśmy blisko 100 indywidualnych zestawów sugestii wraz z planszami inspiracyjnymi, dopasowanych do potrzeb konkretnego odbiorcy i zgodnych z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Każdy z uczestników, który zgłosił swój udział w akcji, mógł liczyć na porady w zakresie doboru kolorystyki, materiałów wykończeniowych, elementów wyposażenia i dodatków dekoracyjnych.

Akcja była szeroko komunikowana w mediach społecznościowych, na portalach poświęconych tematyce wnętrzarskiej oraz w serwisach internetowych organizatorów i partnerów. Równolegle z przygotowywaniem indywidualnych zestawów sugestii i porad dla konkretnych uczestników zabawy, wraz z Gala Collezione publikowaliśmy także cykl podpowiedzi dotyczących tego, jak urządzić wnętrze salonu w jednym z sześciu bardzo modnych styli: modern, glamour, skandynawski, wiosenny, natural i industrialny.

Organizatorzy akcji: Alina Badora oraz Gala Collezione
Partnerzy akcji: Almi Decor, Agnella, Jody Lo, GieraDesign, Markslojd, Paged i Wall Art.

#AlaToOgarnie - wnętrzarska akcja z Gala Collezione