10
sie

Łazienka dla kobiety z charakterem

Łazienka dla kobiety z charakterem

Jakie wnętrze może zadowolić kobietę, która ma silny charakter i wie, czego chce od życia? Na pewno takie, w którym w doskonałej harmonii przenikać się będą kolory, faktury i kształty, uosabiające różne aspekty kobiecej osobowości. Powinna być więc w nim subtelność i delikatność, ale również nieco drapieżności wampa. Kobieca łazienka to miejsce w którym dbamy o higienę osobistą, ale także poddajemy się małym, intymnym, żeńskim rytuałom, służącym utrzymaniu piękna i dobrego samopoczucia. Warto więc, by jej aranżacja budowała atmosferę luksusowego SPA.

Bardzo ważna jest funkcjonalność wnętrza, szczególnie gdy jego powierzchnia wynosi zaledwie 3,5m2. Równie istotna jest także warstwa wizualna, dzięki której tworzony jest klimat całego pomieszczenia. Kobieta z charakterem to osoba, która kocha życie i lubi płynąć do przodu na jego falach. Doskonale czuć się więc będzie we wnętrzu nowoczesnym, inspirowanym stylem industrialnym, jednakże ocieplonym subtelnymi, kobiecymi akcentami.

Inspiracje Ali - jak urządzić łazienkę w kobiecym stylu?

Taki efekt osiągnąć można łącząc elegancką, nieco drapieżną czerń z surową szarością betonu i subtelnym, pastelowym różem. Odpowiednio dobrane dodatki, takie jak czarne baterie i czarne ramy luster, podkreślą industrialny klimat. Jasnoróżowe akcenty, takie jak np. szafka pod umywalkę czy pomalowana na ten kolor ściana sprawią, że mimo ciemnej kolorystyki łazienka będzie się bardzo przytulna i kobieca. Ciekawy, trójwymiarowy wzór mozaiki na ścianie sprawi, że całość tętnić będzie pozytywną, kreatywną energią. Lustro doda pomieszczeniu głębi i sprawi, że wyda się większe. Półeczki na ścianie pozwolą na przechowanie, ale też wyeksponowanie damskich kosmetyków.