Akademia Optymistycznego Designu Aliny Badora

Jak zaprojektować luksusową łazienkę? Kurs projektowania wnętrz

Fascynuje Cię architektura wnętrz? Chcesz samodzielnie zaaranżować wnętrza w swoim nowym domu lub zrobić generalny remont, zmieniając przy tym stylizację i układ funkcjonalny? A może projektowanie to Twoje hobby, któremu oddajesz się w wolnych chwilach, rozwijając swoją kreatywność?

Dołącz do Akademii Optymistycznego Designu Aliny Badora! Weź udział w cyklu kameralnych warsztatów projektowania wnętrz, podczas których nauczysz się, jak projektować, łącząc ze sobą design i funkcjonalność w odpowiednich proporcjach. Czerp wiedzę od praktyka i stosuj ją skutecznie w swoich projektach. Podaruj sobie możliwość realizacji swoich zainteresowań i rozwoju umiejętności, które z sukcesem będziesz mogła wykorzystać w swoim codziennym życiu.

Akademia Optymistycznego Designu Aliny Badora to nie tylko kurs projektowania wnętrz, ale przede wszystkim wyjątkowe spotkania z designem. Zapraszamy!

Najbliższy kurs projektowania wnętrz:

Jak zaprojektować
luksusową łazienkę?

 

Kiedy? Skontaktuj się, by poznać termin

Gdzie? Warszawa Wawer, ul. Żegańska 18

Harmonogram kursu projektowania wnętrz:

Każdy kurs jest podzielony na bloki, podczas których zapoznasz się z teorią oraz przećwiczysz zdobytą wiedzę w praktyce.

10:00 – 11:30 Część I – Zasady funkcjonalne, ergonomiczne i techniczne w projektowaniu łazienki (90 min)
11:30 – 11:45 przerwa kawowa
11:45 – 13:15 Część II – Inspiracje i design czyli piękno w czystej postaci (90 min)
13:15 – 13:30 przerwa kawowa
13:30 – 15:30 Część III – zrób to sam czyli warsztaty kreatywne (120 min)
15:30 – 15:45 przerwa kawowa
15:45 – 17:30 Część IV – zrób to sam czyli warsztaty kreatywne – ciąg dalszy (105 min)
17:30 – …. relaksujący after przy lampce szlachetnego wina, z blokiem “100 pytań” do eksperta

Podczas kursu:

 • otrzymasz wiele informacji na temat technicznych zasad projektowania funkcjonalnej i ergonomicznej łazienki,
 • dowiesz się, na co zwrócić uwagę na każdym etapie aranżacji łazienki, od inwentaryzacji po wykończenie,
 • nauczysz się, jak właściwie dobrać sprzęt i armaturę do potencjału wnętrza i jak uwzględnić kwestie ekologiczne w projekcie
 • poznasz najnowsze trendy w zakresie designu łazienek premium, prosto z największych na świecie wnętrzarskich targów w Mediolanie
 • zapoznasz się z materiałami wykończeniowymi z segmentu premium, ich charakterystyką oraz możliwościami zastosowania,
 • będziesz pracować na próbkach i wzornikach najlepszych marek wnętrzarskich, m.in. Grohe, Laminam, Modular Lighting Instruments
 • będziesz czerpać praktyczną wiedzę od eksperta, działającego w branży architektury wnętrz od blisko 20 lat.

Cena kursu zawiera:

Pełen twórczej pracy i wnętrzarskich inspiracji dzień zajęć warsztatowych w kameralnej grupie, prowadzonych przez architekta wnętrz z blisko 20 letnim doświadczeniem w branży

1 spotkanie (do 90 min) stacjonarne w pracowni z Aliną Badora lub 1 porada on-line (możliwość realizacji w ciągu 3 miesięcy od daty zakończeniu kursu).

E-book podsumowujący tematykę warsztatów, ze wskazówkami, podpowiedziami i inspiracjami.

Dostęp podczas warsztatów do próbników i wzorników topowych wnętrzarskich marek.

Kurs projektowania wnętrz - Łazienka

Przerwy z aromatyczną, pobudzającą kawą oraz odświeżającą herbatą.

Relaksujący “after” przy szlachetnym włoskim winie i włoskich specjałach kulinarnych 🙂

Upominkowy pakiet materiałów inspiracyjnych.

Zapisz się na kurs projektowania wnętrz

Skorzystaj z poniższego formularza, by zgłosić chęć uczestnictwa w kursie lub napisz na adres marketing@alinabadora.pl. Otrzymasz zwrotnie potwierdzenie przyjęcia Twojego zgłoszenia oraz informacje organizacyjne dotyczące kursu.

  Zapoznałem się z Polityką Prywatności serwisu i ją akceptuję.

  Zapoznałem się z Regulaminem uczestnictwa w kursie projektowania wnętrz w ramach cyklu "Akademia Optymistycznego Designu Aliny Badora" i go akceptuję.

  * Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia na szkolenie. Twoje dane osobowe przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką ochrony danych osobowych. Przysługuje Ci szereg praw w tym prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Uzupełniając formularz zgłoszenia na szkolenie oraz akceptując wysłanie zapytania świadomie i dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), https://giodo.gov.pl/pl/569/9276 oraz polskim przepisami w zakresie ochrony danych osobowych.

  Regulamin uczestnictwa w kursie projektowania wnętrz w ramach cyklu "Akademia Optymistycznego Designu Aliny Badora"

  1. Organizatorem kursu projektowania wnętrz “Jak urządzić luksusową łazienkę bez względu na metraż?” (dalej: kurs), odbywającego się w ramach Akademii Optymistycznego Designu Aliny Badora, jest Rodena sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-782), ul. Brzoskwiniowa 28 (dalej: Organizator).
  2. Rezerwacja miejsca na kursie możliwa jest za pośrednictwem maila (zgłoszenie należy wysłać na adres: marketing@alinabadora.pl) lub formularza zgłoszenia, dostępnego na podstronie https://www.alinabadora.pl/kurs-projektowania-wnetrz/.
  3. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie opłaty w wysokości i terminie wskazanym przez Organizatora.
  4. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz kolejność wniesienia wymaganej opłaty.
  5. Wpłaty należy dokonać na nr konta Organizatora: 18 1050 1038 1000 0090 6910 4363, wpisując w tytule płatności: “imię i nazwisko, kurs stacjonarny, data kursu”.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania kursu w przypadku braku wystarczającej liczby uczestników lub wystąpienia innych istotnych okoliczności, uniemożliwiających przeprowadzenie kursu. O zaistniałej sytuacji osoby zgłoszone zostaną poinformowane drogą mailową.
  7. W przypadku odwołania kursu, Organizator zwróci dokonane opłaty na rachunek bankowy, z którego były one dokonane.
  8. Bezkosztowa rezygnacja z udziału w kursie możliwa jest w terminie nie dłuższym niż 14 dni przed planowaną datą kursu. W takim przypadku Organizator zwróci dokonaną opłatę na rachunek bankowy, z którego została dokonana. W przypadku rezygnacji ze szkolenia w terminie późniejszym niż 14 dni przed planowaną datą kursu lub braku uczestnictwa w kursie, wniesiona opłata nie zostanie zwrócona.
  9. Ewentualne reklamacje związane z kursem powinny być złożone w terminie 5 dni od daty zakończenia szkolenia drogą mailową, na adres: marketing@alinabadora.pl. Organizator zobowiązuje się rozpatrzyć reklamacje w terminie 14 dni od daty otrzymania wiadomości e-mail i powiadomić niezwłocznie o wyniku na adres wskazany przez Klienta.