Kontakt

Alina Badora – architekt wnętrz

Pracownia Architektury Wnętrz

ul. Żegańska 18 lok. 103
04-713 Warszawa

Szukasz wsparcia w zakresie aranżacji wnętrz? Chcesz urządzić swój dom z klasą, a jednocześnie bardzo funkcjonalnie – tak, by zapewniało komfort i zachwycało swoim designem? Tak byś wracał do niego z przyjemnością mając przekonanie, że jest Twoją prawdziwą przystanią życiową i twierdzą?

Jestem do Twojej dyspozycji – oferuję kompleksowe usługi projektowania i aranżacji wnętrz (zarówno prywatnych, jak i komercyjnych). Tworzę projekty wnętrz domów jednorodzinnych, mieszkań, apartamentów, loftów, biur oraz innych przestrzeni prywatnych i publicznych. Oferuję nadzór nad realizacją inwestycji, a także usługi wykończenia “pod klucz”.

Studio projektowe zlokalizowane jest w Warszawie. Z powodzeniem jednak od lat współpracuję z Klientami zarówno z całej Polski, jak i z zagranicy (m.in. z Norwegii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych). Możemy spotykać się w Warszawie, a także efektywnie pracować wspólnie nad realizacją inwestycji wykorzystując dostępne narzędzia do komunikacji on-line (m.in. komunikatory internetowe czy programy do telekonferencji). Projektowanie i aranżacja wnętrz na odległość to wygodna forma współpracy, w której pozostajemy w bieżącym kontakcie telefonicznym i mailowym.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat projektowania i aranżacji wnętrz w Warszawie lub innym miejscu w Polsce lub za granicą?

Zadzwoń

…w dogodnej dla Ciebie porze

+48 691 665 621

Wypełnij formularz

zostaw numer telefonu i / lub mail

Odpowiem w 48 h

Skorzystaj z formularza

    Zapoznałem się z Polityką Prywatności serwisu i ją akceptuję.

    * Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Twoje dane osobowe przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką ochrony danych osobowych. Przysługuje Ci szereg praw w tym prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Uzupełniając formularz kontaktu oraz akceptując wysłanie zapytania świadomie i dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), https://giodo.gov.pl/pl/569/9276 oraz polskim przepisami w zakresie ochrony danych osobowych.